KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 8146459
nr 814 6459
Olga Nyblom
(1872-1955), Sverige
Krita, Olga Nyblom, skymningslandskap, signerad, motivets mått: 51x67
Olga Nyblom, svensk bildkonstnär född 1872, död 1955.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 18:53:56
18/3 00:46:21